Dobroczynne witaminy powietrza już za 0h 0min 0sek Umów się do komory

poznaj zdrowotne właściwości komory jonizacyjnej!

Jak działają witaminy powietrza?

Witaminy powietrza wytworzone w zamkniętej komorze to nic innego jak dobroczynny wpływ jonizacji ujemnej powietrza oraz wodoru cząsteczkowego. Powstaje tzw. mikro klastrowa mgiełka.   Utworzone w ten sposób hydrojony przez nos, gardło i pęcherzyki płucne docierają do naszego organizmu. Dzięki inhalacji z powietrza nasz organizm zaczyna je przyswajać i redukować wolne rodniki. Rozpoczyna się proces wzmacniania systemu obronnego organizmu oraz samo zdrowienie. Procesy zapalne zaczynają zanikać. Przebywanie w takim środowisku wpływa na całkowitą likwidację chorobotwórczych wolnych rodników. Organizm wręcz resetuje się i rozpoczyna proces równowagi. Dzięki wodorowi cząsteczkowemu przy użyciu systemu jonizującego organizm żywy otrzymuje tzw. „paliwo życia”. Wytworzony aktywny wodór jest najsilniejszym znanym antyoksydantem dlatego, iż dociera do wnętrza komórek, czyli ich cytoplazmy.

proszę czekać...