Dobroczynne witaminy powietrza już za 0h 0min 0sek Umów się do komory

poznaj zdrowotne właściwości komory jonizacyjnej!

Czy terapię można przeprowadzić w domu?

Niestety nie jest to takie proste. Budowa komory wymaga wielogodzinnego nakładu pracy, zastosowania odpowiedniego systemu jonizującego oraz pieniędzy. Wytworzenie odpowiednio wysokiej działającej zdrwotnie dawki jonów ujemnych na każdy cm3 pomieszczenia nie jest możliwe w warunkach zacisza domowego. Ostrzowe jonizatory domowe produkują niewielkie dawki jonów, które natychmiast giną w otaczającym je zanieczyszczonym środowisku i nie spełniają jakiejkolwiek roli zdrowotnej (jedynie są w stanie zneutralizować niewielką ilość pyłów).  Dzięki zastosowanej technologii ION SYSTEM i przekroczeniu odpowiednich dawek aerojonów w powietrzu powstają pełne witaminy powietrza na które składają się jony ujemne oraz wodór cząsteczkowy H2. Takie witaminy działają jak typowe antyoksydanty. Dzięki nim możliwa staje się walka z wieloma chorobami cywilizacyjnymi.

proszę czekać...