Dobroczynne witaminy powietrza już za 0h 0min 0sek Umów się do komory

poznaj zdrowotne właściwości komory jonizacyjnej!

Test czy wdychasz naturalne jony ujemne

Sprawdź czy wdychasz naturalne zdrowotne jony ujemne, czy wręcz przeciwnie masz jedynie kontakt z negatywnymi jonami dodatnimi :

START

  • 1*. Ile godzin przebywasz w zamkniętym pomieszczeniu na dobę?
  • 2*. Ile czasu w miesiącu przebywasz w mieście?
  • 3*. Czy mieszkasz poza miastem?
  • 4*. Czy uprawiasz sport na świeżym powietrzu przynajmniej raz w tygodniu?
  • 5*. Czy przyjmujesz leki?
  • 6*. Czy spożywasz pożywienie w którym występują konserwanty?
  • 7*. Czy pracujesz w zamkniętym pomieszczeniu (biuro, budynek)?

PROSZĘ WYPEŁNIĆ WSZYSTKIE POLA ABY SPRAWDZIĆ CZY MASZ KONTAKT Z WITAMINAMI POWIETRZA.

(Pola oznaczone * są obowiązkowe)

Wynik:

TWOJE SZANSE NA DOBROCZYNNY WPŁYW JONÓW SĄ:

Twój organizm ma kontakt z naturalną jonizacją ujemną powietrza. Jednak ilość wdychanych jonów może być niewystarczająca. Spróbuj skorzystać z naszych terapii w komorze jonizacyjnej. Sprawdź i odetchnij głęboko wdychając zdrowotne jony ujemne oraz mikroklastrową mgiełkę wodną bogatą w wodór cząsteczkowy H2. Jony ujemne mają nieocenioną wartość dla naszego życia, ale najsilniej wpływają na nasz organizm za pośrednictwem układu oddechowego co wykorzystujemy w naszej komorze. Technologia ION SYSTEM, poprawiając jonizację powietrza, usuwa codzienne zmęczenie, redukuje stres, pomaga się zrelaksować, poprawia stan cierpiących na choroby układu oddechowego, zwiększa zdolność reakcji wzrokowych, zmniejsza poziom agresji i nerwowości, reguluje ciśnienie tętnicze, działa przeciwbólowo, redukuje alergie, odmładza ciało i umysł, poprawia pamięć, poprawia pracę układu trawiennego, oczyszcza powietrze z bakterii, dymu, pyłu i kurzu. Już teraz skorzystaj z naszej komory. umów wizytę

Najskuteczniejszy rodzaj terapii dla Ciebie to:

minimum 1 zabieg w tygodniu przez 30 minut

Twój kontakt z naturalną jonizacją ujemną powietrza określamy na minimum. Ilość wdychanych jonów jest niewystarczająca. Spróbuj skorzystać z naszych terapii w komorze jonizacyjnej. Sprawdź i odetchnij głęboko wdychając zdrowotne jony ujemne oraz mikroklastrową mgiełkę wodną bogatą w wodór cząsteczkowy H2. Jony ujemne mają nieocenioną wartość dla naszego życia, ale najsilniej wpływają na nasz organizm za pośrednictwem układu oddechowego co wykorzystujemy w naszej komorze. Technologia ION SYSTEM, poprawiając jonizację powietrza, usuwa codzienne zmęczenie, redukuje stres, pomaga się zrelaksować, poprawia stan cierpiących na choroby układu oddechowego, zwiększa zdolność reakcji wzrokowych, zmniejsza poziom agresji i nerwowości, reguluje ciśnienie tętnicze, działa przeciwbólowo, redukuje alergie, odmładza ciało i umysł, poprawia pamięć, poprawia pracę układu trawiennego, oczyszcza powietrze z bakterii, dymu, pyłu i kurzu. Już teraz skorzystaj z naszej komory.

Najskuteczniejszy rodzaj terapii dla Ciebie to:

minimum 2 zabiegi w tygodniu po 30 minut każdy

Twój kontakt z naturalną jonizacją ujemną jest praktycznie zerowy. Nawet jeżeli znajdziesz się w ich obecności dla twego organizmu ilość wdychanych jonów będzie niewystarczająca. Niestety w twoim organizmie może być zbyt mało przeciwutleniaczy w stosunku do wolnych rodników. Dojść może do stresu oksydacyjnego i wywołania wielu groźnych chorób. Spróbuj skorzystać z naszych terapii w komorze jonizacyjnej. Sprawdź i odetchnij głęboko wdychając zdrowotne jony ujemne oraz mikroklastrową mgiełkę wodną bogatą w wodór cząsteczkowy H2. Jony ujemne mają nieocenioną wartość dla naszego życia, ale najsilniej wpływają na nasz organizm za pośrednictwem układu oddechowego co wykorzystujemy w naszej komorze. Technologia ION SYSTEM, poprawiając jonizację powietrza, usuwa codzienne zmęczenie, redukuje stres, pomaga się zrelaksować, poprawia stan cierpiących na choroby układu oddechowego, zwiększa zdolność reakcji wzrokowych, zmniejsza poziom agresji i nerwowości, reguluje ciśnienie tętnicze, działa przeciwbólowo, redukuje alergie, odmładza ciało i umysł, poprawia pamięć, poprawia pracę układu trawiennego, oczyszcza powietrze z bakterii, dymu, pyłu i kurzu. Już teraz skorzystaj z naszej komory.

Najskuteczniejszy rodzaj terapii dla Ciebie to:

minimum 3 zabiegi w tygodniu po 30 minut każdy

 

W OPARCIU O PRZEPROWADZONĄ KALKULACJĘ WDYCHASZ NASTĘPUJĄCĄ LICZBĘ JONÓW UJEMNYCH:

Sam zauważyłeś że praktycznie nie masz kontaktu z jonami ujemnymi. Już teraz zamów wizytę i ciesz się dawką zdrowotnych witamin powietrza.

umów wizytę

proszę czekać...