Dobroczynne witaminy powietrza już za 0h 0min 0sek Umów się do komory

poznaj zdrowotne właściwości komory jonizacyjnej!

FAQ

Pierwsze kilka minut w komorze to celowo rozpylana mikro klastrowa mgiełka bogata w wodór cząsteczkowy H2. Koncentracja wodoru wynosi od 400 do 800 ppb. Czynnik ORP wynosi od -200 do -400 mv. Dodatkowo procesy olbrzymich dawek jonizacji powietrza ułatwiają powstawanie życiodajnego wodoru H2.

Witaminy powietrza wytworzone w zamkniętej komorze to nic innego jak dobroczynny wpływ jonizacji ujemnej powietrza oraz wodoru cząsteczkowego. Powstaje tzw. mikro klastrowa mgiełka.   Utworzone w ten sposób hydrojony przez nos, gardło i pęcherzyki płucne docierają do naszego organizmu. Dzięki inhalacji z powietrza nasz organizm zaczyna je przyswajać i redukować wolne rodniki. Rozpoczyna się proces wzmacniania systemu obronnego organizmu oraz samo zdrowienie. Procesy zapalne zaczynają zanikać. Przebywanie w takim środowisku wpływa na całkowitą likwidację chorobotwórczych wolnych rodników. Organizm wręcz resetuje się i rozpoczyna proces równowagi. Dzięki wodorowi cząsteczkowemu przy użyciu systemu jonizującego organizm żywy otrzymuje tzw. „paliwo życia”. Wytworzony aktywny wodór jest najsilniejszym znanym antyoksydantem dlatego, iż dociera do wnętrza komórek, czyli ich cytoplazmy.

Pobyt w komorze jonizacyjnej trwa dokładnie 30 minut. Terapię można powtarzać  raz na dobę.  Ze względu na duże dawki witamin powietrza nie zaleca się przekraczania zaleconego czasu.  Zaleca się minimum 5 zabiegów. Po kilkukrotnej aklimatyzacji pacjenta w środowisku komory terapię można przedłużać o maksymalnie 15 minut. W trakcie przebywania organizm rozpoczyna procesy zdrowienia.

Tak jak wskazało wiele przeprowadzonych badań oddziaływanie odpowiednią dawką jonów ujemnych przynosi zamierzony efekt leczniczy. Wydział Biologii i Zdrowia w Surrey badał wpływ jonizacji na próbie tysiąca osób, które wykorzystywały odpowiednio zjonizowane powietrze przez dłuższy czas. Wyniki jednoznacznie wskazują odsetek osób cierpiących na różne choroby, które doświadczyły znacznej poprawy.

Tak jak najbardziej z komory mogą bez obaw korzystać dzieci od 2 tygodnia życia. W szczególności komora proponowana jest dla dzieci alergicznych (atopowe zapalenie skóry, astma, częste infekcje dolnych i górnych dróg oddechowych). Kiedy jony ujemne przechodzą przez pęcherzyki krwi, zmniejszają poziom histaminy co jest niezmiernie istotne przy wymienionych chorobach.

Brak znanych przeciwwskazań do terapii w komorze jonizacyjnej.

Terapia w komorze jest bezpieczna i bezbolesna. W szczególności chorzy przewlekle po zabiegach mogą odczuwać pewien dyskomfort. Związane jest to z „resetem organizmu”, oczyszczaniem się poprzez pozytywne działanie  potężnej dawki witamin powietrza. Urządzenia jonizujące został poddane testom na obecność ozonu oraz tlenków azotu. Pomiary wykazały wartości wielokrotnie mniejsze od dopuszczalnych. Wartość ozonu w odległości 50 cm od jonizatora wynosiła 0,01 mg/m3 powietrza. Obowiązujące normy określają max. stężenie ozonu 0,12 mg/m3 (120 µg/m3) powietrza.  Tlenek azotu dopuszcza normę 0,03 mg/m3  (30 µg/m3) rok kalendarzowy. W czystym powietrzu górskim zawartość ozonu osiąga stężenie 0,01 – 0,02 mg/m3 powietrza. Urządzenia posiadają certyfikat zgodności CE.

Niestety nie jest to takie proste. Budowa komory wymaga wielogodzinnego nakładu pracy, zastosowania odpowiedniego systemu jonizującego oraz pieniędzy. Wytworzenie odpowiednio wysokiej działającej zdrwotnie dawki jonów ujemnych na każdy cm3 pomieszczenia nie jest możliwe w warunkach zacisza domowego. Ostrzowe jonizatory domowe produkują niewielkie dawki jonów, które natychmiast giną w otaczającym je zanieczyszczonym środowisku i nie spełniają jakiejkolwiek roli zdrowotnej (jedynie są w stanie zneutralizować niewielką ilość pyłów).  Dzięki zastosowanej technologii ION SYSTEM i przekroczeniu odpowiednich dawek aerojonów w powietrzu powstają pełne witaminy powietrza na które składają się jony ujemne oraz wodór cząsteczkowy H2. Takie witaminy działają jak typowe antyoksydanty. Dzięki nim możliwa staje się walka z wieloma chorobami cywilizacyjnymi.

Terapia ma właściwości zdrowotne dla naszego organizmu, ale nigdy nie zastępuje leczenia konwencjonalnego. Jest jedynie w ramach MKA (medycyny komplementarnej i alternatywnej) uzupełnieniem i terapią wspomagającą. Zawsze kontaktuj się ze swoim lekarzem prowadzącym. Terapia witaminami powietrza nie ma na celu rywalizacji i wyparcia medycyny powszechnie stosowanej. Niektóre zabiegi mogą doskonale uzupełniać leczenie konwencjonalne. Poza tym, co istotne terapia ma  za zadanie wpłynąć nie tylko na kondycję fizyczną, ale także psychiczną pacjenta i wzmocnić jego odporność.

Load More

proszę czekać...